Telefon
WhatsApp

orkcoff

Hakkımızda

2021 yılında pandemi sonrası diye yıllar sonra anlatılacak bir hikayeye başladık. Tek bir butik kahveci açmayı bizde bilirdik fakat burada herkese bu leziz tatları anlatamazdık. Daha çok kitleye ulaşmak için butik kahvecileri, cafeleri ve binimum Ankara'da kahve satan her yere girme telaşına girdik. Belki ilerde başka bi şehirde de buluşuruz kim bilir. Ürün yelpazemize Ankara kahve toptancısı adıyla  Dünya kahveleri, Hazır çekilmiş kaliteli filtre kahve, cold brew ve türk kahvesi gibi bir çok ürün grubumuz mevcut. Bunların yanında yeni açılacak cafe ve kahvecilere yardımcı olmak amacıyla kâr etmeden ekipman desteği de vermeye razı olduk. Biz buyuz, hoş geldik.

 

  • Toptan Kahve
    İşletmeleriniz için ya da kendiniz için aradığınız, gereksinim duyduğunuz kahveleri toptan şekilde almanız açısından hem fiyat bununla birlikte nitelik olarak sizlere sunmuş olduğu imkanlardan dolayı firmamızı tercih etmeniz son aşama olumlu bir yaklaşım olacaktır. Kahve ve kahve ürünleri satış firması olarak son aşama başarılı iş politikası izleyen firmamızda sizlere de hizmet vermenin heyecanı içerisindeyiz. Uzun senelerdir kahve sektöründe yer almamızdan dolayı kazandığımız iş deneyimi ve tecrübe ile sunduğumuz hizmetler müşterilerimizin beğenisini fazlasıyla toplamış olup ilerisi için de mühim bir yol haritası çizmiştir. Türkiye kahve toptancıları arasında yer alan ve başarıya ulaşmış işlere de imza atan firmamızda sizler de toptan filtre kahve, toptan kahve nescafe, ucuz toptan kahve çekirdeği, toptan brezilya kahvesi, çiğ kahve çekirdeği toptan mamüller için sizler de taleplerinizi sunabilirsiniz. Ankara toptan kahve üreticisi ve satıcısı başarılı firma olarak devam ettirdiğimiz hizmetlerimizi Türkiye ve Avrupa geneline de yaymaktayız. Özellikle de toptan kahve ihtiyacı olanlar için oldukça daha tercih edilmesi gereken şirket olan firmamızda kahve kültürüne dair her şeyi rahatlıkla bulabilirsiniz.


Toptan Kahve Satışı

Kahveler, çeşitlerine ve özelliklerine gore birçok kategoriye ayrılmaktadır. Özellikle de işletmelerde, kafe ortamlarında müşterilerin daha çok ilgisini çekmek amacıyla varlıklı kahve menüsünü müşterilere taktim etmek önemlidir. İşletmelerin daha fazlaca tercih etmiş olduğu toptan kahve türleri için firmamız toptan kahve satışı gerçekleştirmekte olup müşterileri memnun etme noktasında da fazlasıyla ehemmiyet vermektedir. Belirttiğimiz üzere toptan kahve satışı daha oldukca işletmelere gerçekleştirilmektedir. İşletmelerin kendi menüsünü zenginleştirmesi, müşterilerine daha iyi tatlar sunması ve neticesinde de işlerini genişleterek daha fazla potansiyel sağlaması adına toptan kahve siparişlerini geçmeleri gerekmektedir.

 

Hangi İşletmeler İçin Toptan Kahve Önerilir?

Uzun yıllardır hizmetlerini sürdürdüğümüz kahve sektöründe daha fazla kalıcılığı sağlamak ve neticesinde de yenilikleri, gelişimleri yakından takip ederek kendi nitelik standartlarımızı da artırmak amacıyla kahve kültürünü de devamlı olarak takip etmekteyiz. Bu anlamda hangi işletmelerin ne şeklinde ihtiyaçları bulunduğunun da farkında olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Toptan kahve üretimi gerçekleştirerek ürettiğimiz kahvelerin toptan kahve satışını da muhtelif işletmeler için gerçekleştirmekteyiz. Bu işletmeler ise çoğu zaman kafe, restoran, kahvehane, pastane şeklinde aynı anda onlarca müşteriye hitap eden işletmelerdir. Bu benzer biçimde işletmelerde menü zenginliğinin olması bir bakıma çok önemli bir konudur. Hangi işletmeler için toptan kahve önerilir sorusunun karşılığı olarak belirttiğimiz benzer biçimde kafe, restoran, pastane benzer biçimde alanlar fazlaca daha önem oluşturmaktadır. Çünkü sırf kahve içmek için bu tarz yerleri yeğleyen kişiler mevcuttur. Bu biçim yerlerin de kendi kalitelerini daha iyi göstermeleri açısından firmamız ile iletişime geçmesinde yarar vardır.

 

  • Fason Kahve Üretimi

Fason kahve üretimi, firmaların kendi markası ile kahve satışlarını gerçekleştirmek istediği; üretim, ithalat, paketleme şeklinde operasyonel işlemleri gerçekleştirerek yüklerini de bir bakıma hafifletmek isteyenler için bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Fason Kahve Üretimi'nde markanız için markanıza uygun ambalajlama yaparak kahve üretimi yapabiliyoruz. Son derece kaliteli şekilde hazırlamış olduğumuz ürünleri dilediğiniz markalar ile birleştirerek sizlere sunmaktayız. Markanız ile birleştireceğiniz kahvelerin satışını daha hızlı gerçekleştirmek, müşterilerinize sunmak ve neticesinde markanızı daha geniş alanlara yaymak adına sizler de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Kafe İçin Toptan Kahve

Toptan kahve satışı hizmetleri vererek kahve sektöründe mühim başarılara imza atan firmamız bilhassa de kafeler için toptan kahve satış işlemlerini gerçekleştirmektedir. Kafe için toptan kahve alımları için iletişime geçmeniz ihtiyaç duyulan firmamızda hem de kahve takıları ve muhtelif kahve makinelerini de bulabilirsiniz. Kafelerin de yine kendi markalarını ön plana alarak gerek satış gerekse de sunum yapmaları için firmamızda gerçekleştirilen fason kahve üretimi için talepte bulunabilir. Fason kahve ile beraber kafeler de yine en iyi halde markalarını yansıtabilir ve müşterilerine de bu nitelik ile kahvelerini sunabilir.

 

  1. Toptan Kahve Bayisi Olmak

Toptan kahve üretimi ve toptan kahve satışı oluşturan firmamız çeşitli birçok kahve türüne de bünyesinde yer vermiştir. Bu anlamda toptan kahve bayisi olmak için de araştırmalarını sürdüren firmaların, işletmelerin istediği alanda en iyi kahve üretimlerini gerçekleştirmesi ve bunun da yine pazarlamasını da en iyi biçimde yapması için incelemelerde bulunması gerekmektedir. Ankara toptan kahve firmalarından biri olarak hem şirketlere, firmalara, işletmelere bununla beraber bireysel anlamda kahve ihtiyacı olan kişilere kahve satışlarımızı en iyi halde gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca Toptan Kahve Bayisi Olmak için size özel tanımlayacağımız b2b hesabı ile uygun fiyatla bütün kahve ve kahve ekipmanlarına ulaşabilirsiniz.

 

  • Neden Biz?

Kahve üretimi ve satışı sektöründe lider şirket olma yolunda ilerleyen firmamız günden güne kendini geliştirmekte, yenilikleri takip etmekte ve neticesinde de müşteri memnuniyetine de fazlasıyla ehemmiyet vererek kalite standardını korumaktadır. Son derece titiz çalışmalarımız ile birlikte her vakit en iyisini yapma hedefi içerisinde olup bu noktada saydam ve disiplinli bir yapıyı da izlemekteyiz. Kalite, uygun fiyat, süratli teslimat ve iyi yazışma konularında her vakit için ehemmiyet veren firmamızda sizler de arzu ettiğiniz kahve ürünlerini, kahve çeşitlerini ve kahve aksesuarlarını kolaylıkla bulabilirsiniz. Her hafta taze kavrum işlemleri ile birlikte müşterilerimiz için son aşama kaliteli ürünleri sunmakta ve onların talebini de devamlı olarak değerlendirerek onlara müsait şekilde çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Toptan çekirdek kahve, toptan filtre kahve, fason kahve üretimi ve kahve kavurucu işlemlerimiz ile birlikte alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile istediğiniz zamanlarda sizlere kaliteli işlemler de sağlamaktayız.

 

Muğla Antalya Toptan Kahve Satışı

Toptan satış işlemlerini ancak Ankara içi değil Ankara dışına da gerçekleştiren firmamız gün geçtikçe bu sınırları da artırmaktadır. Kaliteli halde öğütülen kahveleri ambalajlayarak toptan satışlarını gerçekleştirdiğimiz firmamız hem de Bursa toptan kahve satışı işlemini de gerçekleştirmektedir. Bursa Toptan Kahve satışlarımızı Bursa'da yer edinen işletmeler için de hizmetlerini vermektedir. Siparişlerinizi geçtiğiniz aynı gün içinde özel araçla yahut depodan süratli teslimat ile kahveleri sizlere ulaştırmaktayız. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlara sunduğumuz benzer biçimde hızlı teslimat ile beraber müşterilerini de memnun eden firmamızda sadece kahve değil kahve ürünleri, kahve takıları şeklinde muhtelif mamüller için de siparişlerinizi geçebilirsiniz.

 

Ankara Toptan Kahve Satışı

Ankara içi aktif faaliyetleri ile başarılı işlere imza atmakta olan firmamız bu aşamada Ankara'da çeşitli işletmeler için de hizmetlerini sürdürmektedir. Özellikle de kafe, restoran gibi alanlara sunmuş olduğu toptan kahve hizmetleri ile birlikte müşteri memnuniyetini elde eden firmamızda çeşitli hizmetleri bir arada görebilirsiniz. Ankara'daki mühim firmalar için de yine kendi markalarını göstermeleri için Fason kahve üretimi meydana getiren firmamızda toptan filtre kahve, kahve kavurucu, toptan çekirdek kahve benzer biçimde ürünlerden de yararlanabilirsiniz. Kahve kültürünü başta Ankara olmak üzere çevre illere de yayarak bu aktif faaliyetlerini meydana getiren firmamızda birden oldukca hizmeti aynı anda bulabilirsiniz. Ankara Toptan Kahve Satışı faaliyetlerini devamlı olarak artırmakta ve müşterilerimizi de kalite ile buluşturmaktayız.

Hakkımızda

TEKLİF FORMU