Telefon
WhatsApp
Ankara Kahve Toptancıları
  • Ankara’da büyüyen 3. Nesil nitelikli kahve demleme konusunda Bahçelievler, Emek, Tunalı Hilmi, Bestekar, Çayyolu ve Gaziosmanpaşa tarafından tercih edilen Orkcoff Ankara Kahve Toptancıları ile iş ortağı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Doğru biçimde light kavurma ile en ucuz ve en kaliteli espresso ya da filtre kahve ye uygun çekirdekleri bulabilirsiniz.

 

Ankara’nın en kaliteli kahvelerini sizinle buluşturmak için çalışıyoruz. Dilediğiniz gibi özgün bir biçimde blend (karıştırma) kahveler ile müşterilerinize özgün damak tadı sunabilirsiniz.

Ürün portföyünde Ankara Kahve toptancılarının bütün ürünleri ayağınıza 1-2 iş gününde teslim ediyoruz. Özgün reçete ve usta kahve kavurucularımız sizin en doğru kahveyi sunmanız için çalışıyor.

 

Standartlaşmış ürün kalitesinde her zaman aynı kavrum ve kalitede gelecek orkcoff ankara kahve toptancısı ile 0539 763 90 00 ile ulaşım sağlayabilirsiniz. İletişim için mail adresimiz info@orkcoff.com mail atabilirsiniz.

Ürün yelpazemizde ankara için hızlı gönderim sağlayabilecek seviyede bitki çayları, kaliteli espresso, ucuz espresso, kaliteli filtre kahve ankara, kaliteli ve ucuz filtre kahve olan classico ya ulaşmanız için yukarıda ki telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. İletişim formunu doldurarak size ulaşmamızı da sağlayabilirsiniz. afiyetle

TEKLİF FORMU